Hüä sõna süü vaese vaiva.

Musta huumoriga vürtsitatud Playback show juba sel reedel, 20. aprillil (0)

Värska Gümnaasiumi igaaastaseks traditsiooniks saanud Playback Show toimub reedel 20. aprillil kell 18.00 Värska Kultuurikeskuses. Show, kus saadab tunda end tõelise lavastaarina. Teemaks on sel aastal 90-ndad. Avatud on 90-ndate hõnguline kohvik. Külalisesineja Merlyn Uusküla. Pidu jääb lõpetama 90-ndate videodisko. Sissepääs 3 eur (esinejatele TASUTA).

Küsisin ka Värska avatud noorekeskuse juhatajalt, Triinu Arundilt, veidi põnevat eelinfot Playbacki kohta.

Kaua Playback toimunud on?
Ma isegi ei oska öelda. Mina olen siin olnud 5 aastat. Ütleme, et on olnud väga pikka aega. Kooli traditsioon on olnud ikka väga pikalt. Enne minu aega ja pärast minu aega ka kindlasti. See on ja ilmselt see ka jääb.

Kuidas käib ettevalmistus Playbackiks?
Ettevalmistus on lihtne. Kõige pealt on teemade välja mõtlemine ja välja pakkumine õpilasesinduse liikmetele. Ehk siis otsustusõigus on noortel, nemad otsustavad, mis teema neile sobib. Näiteks selle aasta teemaga läks lihtsalt. Pakkusin välja, et kas see teema sobiks ja see sobis kõigile ühehäälselt.

Mis sellel aastal tulemas on?
Selle aasta teemaks on 90ndad, kirjutasin sinna märksõnaks süsimusta huumoriga vürtsitatud muusika. Kuna 90ndatel olidki piirid seinast seina, on sealt nii häid pärleid võtta, selliseid legende, mis töötavad siiamaani.
Muidugi oli see film ka “Päevad mis ajasid segadusse”, mis pani mõtlema, et ma ise kasvasin sellel ajal üles ja see tundubki nii naljakas, et praegusel ajal räägitakse sellest kui mingist ulme kohutavast ajast, aga ise ei saanud küll aru. Olime rõõmsad lapsed, jooksime ja mängisime.
Peale Playback konstertshowd on kutsutud külla Merlyn Uusküla, on plaan pärast konsertshowd teha üks kontsert ka veel ja pärast kogu kupatust jätkame 90ndate videodiskoga.


Loe täispikka intervjuud Triinu Arundiga, kus ta räägib metsikutest 90-ndatest ja Värska Avatud Noortekeskuse tegemistest juba Setomaa ajalehe mai kuu numbrist.

Kelly KittusKommentaarid

Kommentaare pole

Kommentaari lisamine

CAPTCHA
Kontrollkood