Määne tsirk, sääne laul.

Nedsaja küla bänd võistleb Rahvabänd 2018 tiitlile (0)

TV3 eetris alustab 16. märtsil „Rahvabänd“ uue hooajaga. Saatejuhtideks on Sünne Valtri ja Kalle Sepp. Sel aastal on võistlustules ka meie oma “Nedsaja küla bänd”. Saate salvestused toimuvad 8-9.03 Tallinnas!

Nedsaja küla bänd

Nedsaja Küla Bändi koosseisu kuuluvad kolm meest Värskast, Tartust ja Kanadast, kes nüüd elavad ühes väikeses külas Setomaal. 2013. aasta augustis saadi kokku, et igaaastasel külapäeval elava muusika saatel rahvast tantsutada. Sellest peost välja kujunenud bänd on leidnud oma kõlanišši ja nüüd mängitakse peaaegu iganädalaselt üle kogu Eesti erinevatel üritustel. Ühendades Toomas Valgu meloodilised ja kiired käigud karmoškal, Iisak Sulev Andrelleri mahedad bassigruuvid ja Paul Hundi kõlava kitarritausta ning nende kolme vokaalid, kuuleme kergelt rahvaliku kõlaga Nedsaja Küla Bändi omapärast helipilti, kelle repertuaar koosneb peamiselt Eesti, Vene, Iiri ja Kanada traditsioonilistest lauludest ning klassikalistest coveritest. Nende muusika on lõbus, täis energiat ja vastupandamatult tantsule kutsuv!

Hoia ennast Nedsaja küla bändi tegemistega kursis nende facebooki lehel: https://www.facebook.com/nedsajakylaband/

Teised bändid: Sada ja Seened, Päris Anny, Mohiito, S.E.K.S, Village Voice, Eesti mees, Leggero

Rahvabändi eelmise hooaja võitis Värska bänd "Sinu naine"

PS! Võimalik on tulla ka salvestusele publikuks. Registreerumiseks saatke kiri: telesaade.tv@gmail.com või helistage 51 051 44. 9. märtsil kell 11.00-13.00 või 14.00-16.00 salvestusele.Kommentaarid

Kommentaare pole

Kommentaari lisamine

CAPTCHA
Kontrollkood