Kes talgo vorstega joud ravida.

Registreeri Seto Külävüü kostipäeva kohvik! (0)

Sel suvel juba kuuendat korda toimuv kostipäev kutsub kõiki ettevõtlikke ja toiduhuvilisi 11.-12. augustil 2018.a. kodukohvikut pidama. Kostipäeva eesmärgiks on tutvustada Setomaad ja siinset erilist toidukultuuri ning väärtustada kohalikku toorainet. Osaleda võivad kõik, kellele meeldib valmistada kodust maitsvat toitu ja külalisi vastu võtta.

Registreerumine kestab 21. märtsini. Täpsemat infot ja registreerimisankeedi leiad veebist aadressil https://goo.gl/forms/GJgG8aLbCKH3aCVz2.

Kostipäeva veab sel korral MTÜ Seto Küük koostöös Setomaa Turismi ja Seto Käsitüü Kogoga.
Ka sel aastal toimub Seto Külävüü kostipäiv kahel päeval – 11. ja 12. augustil. Eelmiste aastate kogemus kinnitas, et teisel päeval liigub Külävüül palju rahvast ja külalised soovivad kohvikus käia. Teisel päeval on peräpütüpäiv – ehk pakume seda, mida pakkuda saame.

Neile, kes kohviku tegemist kaaluvad, mõned soovitused juba praegu:
• Sel aastal väga soovime näha, et kohvikuid oleks rohkem taludes. Külaliste tagasiside näitas, et eheda maaelu nägemine huvitab neid kõige rohkem.
• Kostipäiv on mõeldud kohaliku tooraine ja kohalike retseptide tutvustamiseks. Seega just selliseid kohvikud ootame ka osalema.
• Palun arvesta ajaliselt, et kohvikute eestvedajad kohtuvad u kord kuus perioodil aprillist juulini. Igast kohvikust on üks inimene oodatud osalema. Võib ka nii, et iga kord osaleb kohvikust erinev inimene.
• Kostipäeval soovime tegutsemas näha vaid eelnevalt registreeritud kohvikuid. Nii saame ühiselt tagada sündmuse kõrge kvaliteedi ja tegutseme ühise nägemuse järgi. Registreeritud kohvikutele tagavad korraldajad reklaami ja tegevusload – veterinaarametilt, piirivalvelt jne. Palun arvestage ürituse korraldajate sooviga.
• Kostipäeva nimistusse lisame ühepäevakohvikud ehk igapäevaselt mitteavatud söögikohad. Igapäevaselt avatud koht võib kostipäeva nimistus olla ühel aastal, et pakkuda talle turundustuge ja kohta tutvustada.
• Kindlasti mõelge juba praegu, kes on teie kohviku meeskonnas. Eelnevate aastate kogemus näitab, et kokku võiks olla kümmekond inimest.

Küsimuste korral võtke ühendust: kyyk@setomaa.ee või telefonil +372 50 54 806 (Meelike Kruusamäe, MTÜ Seto Küük).

Seto Külävüü kostipäeva rahastatakse Eesti-Läti piiriülese koostöö programmist. 

Ootame teie lennukaid ideid!

Meelike Kruusamäe
MTÜ Seto KüükKommentaarid

Kommentaare pole

Kommentaari lisamine

CAPTCHA
Kontrollkood