Ku laisku es olõsi, kes virku leevä ar süü.

Aiandussaaduste väärindamiskeskuse 2. infopäev

27.06.2023 14:00 - 16:00

Obinitsa Puhkemaja

KUTSE aiandussaaduste väärindamiskeskuse infopäevale 2

27. juunil 2023 toimub infopäev, kus antakse ülevaade, kuidas Võru maakonna aiandussaaduste väärindamiskeskuse arendamine on pärast eelmist (29. mai 2023) kohtumist ettevõtjatega edasi liikunud.

Väga ootame nii neid ettevõtjaid, kes osalesid esimesel infopäeval, kui ka neid ettevõtjad, kes alles soovivad saada esmast infot keskuse loomisest ja pakutavatest võimalustest.
Infopäev toimub 27. juunil kell 14 (tervituskohv ja registreerumine alates kell 13.30) Obinitsa Puhkemajas. Infopäeval saab teada, mis on vahepeal tasuvus- ja teostatavusanalüüsi koostamisel täpsustunud ning kuidas on ettevõtjatel võimalik protsessis aktiivselt osaleda. Üheskoos vahetatakse mõtteid, millistel tingimustel saab omanikuna osaleda loodavas ettevõttes ning kuidas tagada vajaminevad toorained. Infopäeva kava on SIIN.

Palun anna oma tulekust märku hiljemalt 22. juunil aadressil info@setomaa.ee.

Infopäev toimub osana Setomaa Liidu, Setomaa valla ja Võrumaa Arenduskeskuse projektist „Active SME“. Projekti eesmärk on aidata luua uusi võimalusi aiandussaaduste töötlemiseks ja väärindamiseks Kagu-Eestis koha peal. Nii saavad väiksed tootjad võimaluse oma tooteid tarbijatele sobivamalt pakkuda ning siinsed koolid ja lasteaiad võimaluse kasutada toidu valmistamisel head kohapealset toitu.

Lisainformatsioon: Margus Timmo, 5622 2886, timmo@kagureis.ee