Upin õi sata uibust kavvõndõhõ.

Kutsume pärandturismi pakettide loomise töötuppa! (0)

Kutsume ettevõtjaid osalema pakettide loomise töötoas – 8. ja 21. novembril, 5. detsembril. Väga soovitame osaleda kõigil kolmel päeval, kuid võib ka vähem.

Töötubade juhendajaks on Eda Veeroja, kes on aastaid pakettide koostamist õpetanud ja Mooska talus  praktiseerinud. Kaasatud on E-turist reisikorraldajana, Lõuna-Eesti turism, võib-olla ka Maaturism kaugemate turgude osas.

Tegeleme pakettide loomisega ja ka ettevõtete turundustekstidega. Kohtumised on mõeldud võimalikult praktilised – igaüks teeb päeva raames tööd oma ettevõtte tekstiga, et saaks järgmise hooaja reklaamimiseks loodavaid pakette ja tekste kasutada. See aga tähendab, et väga tarvilik on eelnevalt mõelda, kirjeldada oma ettevõtte tänast seisu.

Registreerumisankeet, ettevõtte kirjeldus ja päevateemade tutvustus on kõik koos ühel lingil: https://goo.gl/forms/9SNkNzjfKE1brOCn1. Registreerumise tähtaeg 1. november.

Teema on ettevõtjate müügitulude kasvatamiseks väga oluline. Seega ootame aktiivset osavõttu!

Kohtumisi korraldab MTÜ Setomaa Turism koos teiste Setomaa partneritega projekti UNESCO-Tourism raames.

Küsimuste korral palun võta ühendust Setomaa Turismiga: turism@setomaa.ee või telefonil 5125075 (Ülle Pärnoja).Kommentaarid

Kommentaare pole

Kommentaari lisamine

CAPTCHA
Kontrollkood