Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/apache/domains/www.setomaa.ee/htdocs/kogukond/_gocms/includes/db.inc.php on line 9
Sündmused Setomaal « Setomaa.ee - setode internetivärav

Süläku-ui inne vanna kaivo, ku vastanõ kaiv om valmis.

Ansambli ZETOD uue albumi "Traadilda'" salvestus kontsert ja pidu

02.08.2019 20:00

Treski Küün

Ansambel Zetod, kes on Eestis tegutsenud juba üle 15 aasta ning avaldanud 5 täispikka stuudioalbumit, salvestab suvel live-kontserdina oma kuuenda albumi. Uus album " Traadilda' " toob noored mehed juurte juurde ehk plaadil saavad kõlama ainult a-capella esitatud seto rahvalaulud. Zetod, keda võib käsitleda justkui seto koorina, kes on lisanud seto leelole ehk seto rahvalaulule kamaluga instrumentaalset muusikat, kasutades oma loomingus tüüpilise rokkbändi elemente, teeb uue a-capella albumiga kummarduse Setomaale ning selle sügavale lauluvaramule.

Salvestuskontsert toimub Treski Küünis istuvas formaadis ning sellele müüakse piiratud arv pileteid. Peale salvestuskontserti toimub ka Zetode rokk-kontsert, kus mängitakse ette kogu oma loomingu paremik! Oodata on 2 tunnist kontserti!

Piletid: Tiketerist 
Grupi- ja lauabroneeringud: treskikyyn@gmail.com