Kirp lätt inemba Riiga kui sanna

Ootame Seto kostipäeva kohvikuid registreeruma! (0)

Järjekorras XI Seto kostipäiv toimub 12.-13. augustil 2023. aastal.
Kutsume kõiki ettevõtlikke toiduhuvilisi, sõpruskondi ja kogukondi kostipäeva kohvikut avama!

Laupäeval, 12. augustil on Seto kostipäeva põhipäev. Teisel päeval osalemine on valikuline ja vastavalt võimalustele. Pühapäeval on kohvikutes peräpütüpäiv ehk pakutakse seda, mis veel pakkuda on.

Seto kostipäeva eesmärgiks on tutvustada Setomaad ja siinset erilist toidukultuuri ning väärtustada kohalikku toorainet.

Kohvikute registreerimine on avatud kuni 01. märtsini 2023. aastal. Lisainfo ja registreerimine toimub Seto Küük kodulehel www.setokyyk.ee/et/kostipaiv või siit otse lingiga registreerumise ankeedile: https://bit.ly/SetoKostipaiv2023.

Neile, kes kohviku tegemist kaaluvad, mõned soovitused juba praegu:
• Taluhoovides avatud kohvikud on eriti oodatud. Varasemate aastate külaliste tagasiside näitas, et eheda maaelu nägemine huvitab neid kõige rohkem.
• Kostipäiv on mõeldud kohaliku tooraine ja kohalike retseptide tutvustamiseks.
• Palun arvesta ajaliselt, et kohvikute eestvedajad kohtuvad u kord kuus perioodil märtsist juulini. Igast kohvikust peaks igal kohtumisel osalema vähemalt üks inimene. Koosolekutel osalemine toob kõik kokku ühtsesse inforuumi, võimaldab aegsasti ennetada kitsaskohti ning tegutseda ühiste kokkulepete järgi, et hoida kostipäeva kõrget kvaliteeti ja taset.
• Kostipäeva märgi alla koondame vaid registreerimisajal kirja pandud kohvikuid. Nii saame ühiselt tagada sündmuse kvaliteedi ja tegutseda ühise nägemuse järgi. Registreeritud kohvikutele tagavad korraldajad reklaami ja tegevusload.
• Kostipäeva nimekirja ootame ühepäevakohvikud ehk igapäevaselt mitteavatud söögikohti.
• Kindlasti mõelge juba praegu, kes on teie kohviku meeskonnas. Eelnevate aastate kogemus näitab, et kokku võiks olla kümmekond inimest.

Seto kostipäeva korraldab MTÜ Seto Küük. Kui sul on enne registreerimislehe täitmist küsimusi ja mõtteid, võta julgelt ühendust e-kirja teel kyyk@setomaa.ee, katitaal@gmail.com või helista telefonil 513 1366 (Ülle).

Ootame lennukaid ja põnevaid ideid!

MTÜ Seto Küük
Ülle Pärnoja ja Kati TaalKommentaarid

Kommentaare pole

Kommentaari lisamine

CAPTCHA
Kontrollkood