Pareb väiko ja terve' silm' ku' suurõ haigõ'.

Vaata, kes esinevad Ostrova festivalil

Evelin Tulp 06.07.2015

Ostrova Festivali programm on tänavu rikkalik. Kuulamisnaudingut pakuvad Setumaa kohalikud andekad artistid ning Eesti popmuusika koorekiht. "Ostrova Festival toimub tänavu juba viiendat korda.

Suurepärased artistid toovad igal aastal järjest rohkem publikut. Rahvas tuleb Setomaale kokku, et võtta aeg maha, nautida head muusikat ja kaunist Setomaa loodust," ütles korraldaja Aime Tulp.

Pärimusmuusikutest astuvad Ostrova festivalil üles Mokornulga leelokoor, meestepunt Seto Miihi Summ, Õie Seto, Siidisõsarõ, Maria Korepanova (Udmurtia) ja Toivo Sõmer, Mäeotsa kapell ja Rikka Ivvani pillilaager. Välismaistest artistidest on kohal Johnny Salamander Lätist ja Dorahog Portugalist. Festivali päevajuhid on armastatud näitleja Anne Veesaar ja Tarvo Krall.

Festival lõpeb suure simmaniga VLÜ ja Marko Matvere pilli järgi. Eesti poppartistidest on esindatud Ott Lepland koos bändiga, Traffic, Legshaker, lustakas L’Dorado, Nikns Suns ja rokkarite lemmik Metsatöll.

Ostrova festival toimub Setomaal juba viiendat korda. Lisaks kontserdite nautimisele on võimalik tutvuda ka kohaliku käsitööga.

Lastele on avatud eraldi telk. Ostrova Festival toimub 17-18. juulil Ostrova külas, Meremäel, Setomaal. Piletid on müügil Piletilevi veebipoes ja müügipunktides üle Eesti. Rohkem infot: www.ostrovafestivalid.ee