Susigi oppas ommi poigõ.

Aiandussaaduste väärindamiskeskuse rajamise 2. infopäev (0)

27. juunil 2023 toimub infopäev, kus antakse ülevaade, kuidas Võru maakonna aiandussaaduste väärindamiskeskuse arendamine on pärast eelmist (29. mai 2023) kohtumist ettevõtjatega edasi liikunud.

Osalema on oodatud nii need ettevõtjaid, kes osalesid esimesel infopäeval, kui ka need ettevõtjad, kes alles soovivad saada esmast infot keskuse loomisest ja pakutavatest võimalustest.

Infopäev toimub 27. juunil kell 14 (tervituskohv ja registreerumine alates kell 13.30) Obinitsa Puhkemajas. Infopäeval saab teada, mis on vahepeal tasuvus- ja teostatavusanalüüsi koostamisel täpsustunud ning kuidas on ettevõtjatel võimalik protsessis aktiivselt osaleda. Üheskoos vahetatakse mõtteid, millistel tingimustel saab omanikuna osaleda loodavas ettevõttes ning kuidas tagada vajaminevad toorained. Infopäeva kava on SIIN.

Tulekust palutakse anda teada hiljemalt 22. juunil aadressil info@setomaa.ee.

Infopäev toimub osana Setomaa Liidu, Setomaa valla ja Võrumaa Arenduskeskuse projektist „Active SME“. Projekti eesmärk on aidata luua uusi võimalusi aiandussaaduste töötlemiseks ja väärindamiseks Kagu-Eestis koha peal. Nii saavad väiksed tootjad võimaluse oma tooteid tarbijatele sobivamalt pakkuda ning siinsed koolid ja lasteaiad võimaluse kasutada toidu valmistamisel head kohapealset toitu.

Lisainformatsioon: Margus Timmo, 5622 2886, timmo@kagureis.eeKommentaarid

Kommentaare pole

Kommentaari lisamine

CAPTCHA
Kontrollkood