Võõra leib lätt risti kaalast alla

Koolitus „Mida saan ise teha selleks, et elada kaua tervena“ (0)

Alanud on registreerumine koolitustele, kuhu oodatakse neid, kes soovivad praktilisi oskusi, mis aitavad muuta harjumuseks eluviis, mis aitab hoida tervist ning elada kaua tervena. Koolituspäevi on kokku kolm, kõik erinevatel teemadel, mis täiendavad üksteist. Koolitused toimuvad Setomaal.

Esimene koolituspäev 14. jaanuaril: liikumine igapäeva elu loomuliku osana
Koolitus on interkatiivne ja sisaldab endas ka liikumist. Vaatame koos üle oma igapäevase kulgemise ja leiame seal uusi väikseid võimalusi pisut enam end liigutada. Mõtleme ka selle üle, kuidas väiksed kasulikud sammud muuta harjumuseks.

Teine koolituspäev 11. veebruaril: tervislik toit
Teeme ühiselt koduse tervisliku lõunasöögi. Kaardistame, mida tegelikult on vaja, et toidulaud muutuks tervislikuks ja kuidas seda igapäevaelu toimetuste kõrval saavutada. Analüüsime oma senist toitumiskava ja kavandame esimesed sammud muutusteks.

Kolmas koolituspäev 25. veebruaril : positiivne ellusuhtumine
Vaatame koos olukordasid, mis ilmestavad põhimõtet „sa ei saa ehk muuta asju, mis sinu ümber toimuvad, aga sa saad muuta oma suhtumist neisse“. Loome parema arusaama iseenda muutmisest. Osalejad saavad võtta enda elust mõne harjumuse, mida soovivad muuta ja koolitus aitab kasvatada motivatsiooni ja oskuseid, kuidas seda teha.

Koolitust viib läbi Revolutsioon (Kadri Kangro ja Martin Mark.

Koolituspäevad algavad kell 14. Koolituspäevad toimuvad Setomaa erinevates kohtades, mis teatatakse registreerunud osalejatele.
Osalemiseks on vajalik eelnev registreerimine (info@setomaa.ee või 510 6664). Kohtade arv on piiratud - eelise saavad varasemad registreeruijad.

Koolitus on osalejatele tasuta. Koolituse korraldab Setomaa Liit projektis „Külakogukondade tugevdamine koostöö kaudu“, mida rahastab LEADER-meede.

Lisainfo: Kaja Tullus, 510 6664, info@setomaa.eeKommentaarid

Kommentaare pole

Kommentaari lisamine

CAPTCHA
Kontrollkood