Usku-ui magajat, usku-ui tühjä hoonõht, tühäh huunõh omma' hiire'.

  • Venemaa viisadele saab taotleda kompensatsiooni 22.02.2021 (0)

    Tänasest on taas võimalik esitada taotlusi Venemaa Föderatsiooni viisa taotlustasu kompenseerimiseks. Sel aastal saab kompensatsiooni taotleda 2020. aasta novembris ja detsembris kehtinud ning 2021. aastal kehtivate viisade kulude hüvitamiseks.

  • Eriline väljak sündis tänu põlvevigastusele 22.02.2021 (0)

    Kõige rohkem tuli huvilisi juurde, kui peale jäähoki hakati suvel rullhokit mängima. Võimalus selleks avanes Luhamaa piiripunkti parklas, kus parkla omanikuga kokkuleppele saadi ning uus väljak ka poortidega piiritleti. Niisiis käiski hokimeeste trennielu mõni aasta sedaviisi, et suvel olid poordid Luhamaal ja talvel toodi need Vastseliinasse enda tehtud jääplatsi ümber. «Kogu aeg kandsime neid edasi-tagasi,» nentis Tuvike.

  • Põlvamaa lahtistel meistrivõistlustel võidutsesid favoriidid 22.02.2021 (0)

    Nädalavahetusel Põlvamaal Hatikul orienteerumisklubi Põlva Kobras eestvedamisel toimunud Põlvamaa lahtistel meistrovõistlustel suusaorienteerumises võidutsesid põhiklassides eeldatavad favoriidid, kes suutsid heal tehnilisel rajal oma paremuse realiseerida. Naistest võitis esikoha Daisy Kudre ja meestest Gion Schnyder (mõlemad Värska OK Peko).